O firmie


Zapewniamy najwyższy poziom technologii, jakości i kompetencji, a ceny niższe nawet o 50% niż w serwisach autoryzowanych.

Używamy ORYGINALNYCH SYSTEMÓW DIAGNOSTYCZNYCH dedykowanych markom Volvo, Land Rover i Jaguar, BMW, Audi, Mercedes.
Wykonujemy PRZEGLĄDY GWARANCYJNE I POGWARANCYJNE honorowane przez producentów samochodów.
Dzięki usłudze SERVICE VIEW wiesz co naprawiasz. Każdy Klient otrzymuje od nas e-mail z filmem zawierającym diagnozę samochodu oraz szczegółowy kosztorys naprawy.
Na życzenie Klienta świadczymy usługę na zasadzie DOOR TO DOOR. To my odbieramy auto od Klienta a po wykonanej usłudze odstawiamy we wskazane miejsce.
Posiadamy flotę SAMOCHODÓW ZASTĘPCZYCH marek premium, w tym w pełni elektryczne BMW i3.

Zaopatrujemy się w części oryginalne oraz certyfikowane zamienniki pochodzące od dostawców cenionych na rynku motoryzacyjnym. Dzięki umowom z największymi dostawcami części zamiennych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny części nie osiągalne dla klienta detalicznego.
Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę, która zapewni bezpieczeństwo Twojego samochodu. Nasi mechanicy to osoby z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.
Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne warunki naprawy i rabaty. Posiadamy również specjalną ofertę dla firm, które zechcą serwisować u nas swoje samochody.

Zachęcamy do wizyt w naszym serwisie nie tylko w razie awarii, ale również dla okresowego sprawdzenia samochodu i utrzymania go w należytym stanie technicznym, co pozwala bardzo często uniknąć niepotrzebnych kosztów.

JESTEŚMY NA RYNKU JUŻ OD 1995 ROKU.

SKONTAKTUJ

SIĘ Z NAMI


Zadzwoń do nas:
660 53 50 90

Wyślij do nas fax:
89 534 83 86

Napisz do nas e-mail:
serwis@mazurek.com.pl
Bezpieczny serwis

Dowiedz się jak działamy w czasie pandemii.
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Start    O firmie   Zakres usług   Aktualności i Promocje   Cennik 2018r.   Ankieta   Praca   Kontakt   Polityka Cookie
Auto Serwis Mazurek sp z o.o. Olsztyn - diagnostyka komputerowa, geometria zawieszenia, elektromechanika, naprawy bieżące: hamulce, zawieszenie, układ wydechowy, silnik, skrzynie biegów, wymiana opon, wyważanie kół, przegląd i naprawa klimatyzacji, materiały eksploatacyjne: filtry, oleje...
Mazurek Premium Cars - sprzedaż aut klasy premium: Audi Olsztyn, BMW Olsztyn, Mercedes Olsztyn, Jaguar Olsztyn, Land Rover Olsztyn