O firmie


Firma Mazurek istnieje od 1995 roku i od początku jej istnienia jednym z głównych profili działalności była naprawa samochodów. Tak długi okres działalności firmy pozwolił nam na zdobycie dużego doświadczenia w tej dziedzinie, dzięki czemu możemy zaproponować wysokiej jakości usługi i profesjonalną obsługę klienta.

Przy obecnym stanie zaawansowania konstrukcji samochodów samo doświadczenie nie zawsze jest wystarczające i bardzo ważną rolę odgrywa również wyposażenie warsztatu. Firma Mazurek dbając o wysoką jakość świadczonych usług posiada na wyposażeniu warsztatu bardzo dobrej jakości sprzęt. Ostatnio zakupione przez nas nowe urządzenia to między innymi: nowoczesne podnośniki, zestaw do geometrii zawieszenia, komputery diagnostyczne, urządzenie do obsługi klimatyzacji wyważarka do kół oraz montażownica do opon.

Zaopatrujemy się w części oryginalne oraz zamienniki pochodzące od dostawców cenionych na rynku motoryzacyjnym. Dzięki umowom z największymi dostawcami części zamiennych jesteśmy w stanie zaproponować Państwu ceny części nie osiągalne dla klienta detalicznego, co w połączeniu z niewysoką ceną usług w naszym serwisie gwarantuje, że całkowita kwota naprawy będzie konkurencyjna.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę, która zapewni bezpieczeństwo Twojego samochodu. Mechanicy pracujący w naszym zakładzie to osoby z dużym doświadczeniem i odpowiednią wiedzą.

Dla stałych klientów zapewniamy atrakcyjne warunki naprawy i rabaty. Posiadamy również specjalną ofertę dla firm, które zechcą serwisować u nas swoje samochody.

Zachęcamy do wizyt w naszym serwisie nie tylko w razie awarii, ale również dla okresowego sprawdzenia samochodu i utrzymania go w należytym stanie technicznym, co pozwala bardzo często uniknąć niepotrzebnych kosztów.

 

SKONTAKTUJ

SIĘ Z NAMI


Zadzwoń do nas:
660 53 50 90

Wyślij do nas fax:
89 534 83 86

Napisz do nas e-mail:
serwis@mazurek.com.pl
Sprawdź auto przed wyjazdem i wyprawamą zimową 2019!

Zadbajcie o swoje bezpieczeństwo podczas wyjazdów i powrotów na majówkę, wykonując przegląd auta w naszym serwisie!
Realizacja: Dpl Agency - Projektowanie Stron Internetowych
Start    O firmie   Zakres usług   Aktualności i Promocje 2018r.   Cennik 2018r.   Ankieta   Praca   Kontakt   Polityka Cookie
Auto Serwis Mazurek sp z o.o. Olsztyn - diagnostyka komputerowa, geometria zawieszenia, elektromechanika, naprawy bieżące: hamulce, zawieszenie, układ wydechowy, silnik, skrzynie biegów, wymiana opon, wyważanie kół, przegląd i naprawa klimatyzacji, materiały eksploatacyjne: filtry, oleje...